Tanec Luny - lektorský výcvik

20.- 21.10. 2023

Studio Loona, Praha

Výukový pokročilý kurz určený pouze akreditovaným lektorkám Loona Dance. 

V rámci 2- denního kurzu vám bude předán funkční koncept denního semináře Tanec Luny, který vznikl v r. 2013 a prošlo jím stovky žen.

Cílem je seznámit lektorku s provázením tohoto semináře, podmínkou je prožitková zkušenost s Tancem Luny v rámci LDA základního výcviku Loona Dance.

Na tomto semináři získáte hudbu, skripta, mandaly archetypů, meditace, instruktážní video závěrečného integračního rituálu, kvalitou slouží také pro domácí praxi a další materiály související s tímto seminářem.

Po absolvování kurzu bude vystaven certifikát Lektorka Tance Luny, s 5-ti letou licencí, která se na základě písemné žádosti lektorky prodlouží. 
LDA také nabízí refresh kurzy/náhledové semináře Tance Luny u lektorek LD nebo v rámci studia na LDA pro obnovení znalostí, atmosféry a inspirace, který je libovolný a opakovací účast je na vlastním uvážení lektorky.

Program:
pátek 10 - 18h. - kultivace 4 archetypů ženy, tanec polarit, živly
sobota - 10 - 18h. - výcvik Tanec Luny, práce s energetickým polem, energetické zásady a bezpečnost.
Výukou provází: autorka Lucie Kupcová

Cena: 9.500 Kč, jednorázová platba nebo na 2 splátky - rezervace místa je předem po zaslání celé platby na bankovní účet: 2800949571/2010. Na základě fakturačních údajů bude vystaven daňový doklad.

Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8, www.studioloona.cz
Storno účasti a dotazy na emailu academy@loona.cz

Seminář se uskuteční s min. počtem 8 žen.


Rezervace místa

Prosím vyplňte všechny potřebné údaje.