18.- 20.11.2022
Studio Loona, Praha Karlín

Prožitkový seminář pro ženy, který pomáhá především k pochopení a k přijetí sama sebe, k přijetí své světlé i stinné stránky, své bílé i černé, své hodné i zlé tváře.

Oblíbený seminář, který:

  • urychlí proces zvědomění své Evi (světlá část našeho ženství) a Lilith (temná část našeho ženství) a jejich vzájemného vztahu 
  • pomůže si uvědomit, ve kterých oblastech svého života tyto archetypy nevědomě projevujeme či potlačujeme
  • pomůže nám uznat kvality Evi a Lilith a tím je v sobě zharmonizovat, tak jak je připraveno-naučí vás vědomě pracovat a používat svou Lilith v situacích, kdy ji Eva potřebuje
  • je individuálně směřovaný a přitom je tento transformační proces skupinovou silou podpořen a tím zesílen
  • Vám definuje Vaši individuální Lilith na základě osobního horoskopu zpracovaného Lilianou

V realitě vašich životů se zkušenost ze semináře projeví např.:

  • bezpodmínečným přijetím sebe sama
  • uznáním sebe sama a vyšší kvalitou zdravé sebelásky
  • vyšším vědomím sama sebe (sebevědomím). A toto vše poté přirozeně směřuje ke zdravějším, vyrovnanějším partnerským, rodinným či pracovním vztahům a dle oblasti, kde se tyto archetypy nevědomě projevují.

V průběhu tohoto transformačního semináře jsou použity techniky prožitkového tance, konstelační, sebepoznávací techniky, astrologické vhledy a teoretické přiblížení ženských aspektů. Ústředním bodem semináře je rituál přispívající k propojení obou částí ženství. Rituál je dynamickým výrazem, jehož prostřednictvím může (např. blokovaná) energie určité události (řady událostí) proudit procesem vývoje k vyššímu významu či nové životní fázi, úrovní apod.

Eva - světlá žena v našem nitru. Je mistryní v každodenních praktických dovednostech. 

Druhá žena Adama, manželka. Žena, která zvolila život v partnerství s Adamem, v úctě a lásce. Žena - život, život rozvíjí a sjednocuje. Žena, která muže miluje, podporuje, pečuje o ně a na Lilith žárlí. Žena milující, podporující, povznášející, hravá, tvořivá, zvědavá a poslušná. Je láskou, radostí a životem.
Dva proti - klady, které když se spojí, jsou našimi vnady.

Lilith - temná žena v našem nitru, stín stínu. Představuje mystické a magické vedení, poznání, které pro Evu zůstává nedostupné, pokud s ní není v kontaktu.

První žena Adama, milenka. Žena, která zvolila život v temnotě. Žena - smrt, život zabíjí, ale zároveň je -li třeba, pomůže a inspiruje svými kvalitami v krizi. Žena, která muže svádí, inspiruje, ale především ničí. Žena ublížená, bolavá, sténající, odmítavá, rebelující, nespoutaná a divoká. Je zlostí, bolestí a smrtí.


Rezervovat místo

na liliana@astrodilna.cz


Těší se na Tebe!

Sára Cecavová a Liliana Fibigerová

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín

Cena: 4300 Kč/os. 
Termín: 18.-20.11. 2022

pátek 18,30 - 21,30, sobota 9,45 - 21h., neděle 9,45- 13h. Bližší informace k programu budou zaslány 7 dní před akcí.
Organizační dotazy a storna: liliana@astrodilna.cz.