Adam a Lilith - síla spojení, hrdina a čarodějka v nás
21.-22.10.2022

Studio Loona, Praha - Karlín

Prožitkový seminář pro ženy . Seminář pracující s archetypy Adam, Eva a Lilith - ženské a mužské energie v nás. 

Nabízí transformační proces, který může posunout stávající partnerské vztahy do nové roviny, otevře nové perspektivy anebo připravit a otevřít cestu pro nový vztah. Jde o hlubinný proces hojení, avšak bezprostřední a hravou formou tak, jak je pro tebe v daným momentě připraveno a přijatelné.

Seminář kombinuje spontánní pohyb, konstelační prožitkové hry, astrologické vhledy a teorii.

Seminář je určen:

Pro ženy, jejichž vztah se ocitá v krizi (buď- anebo) a hledají nový impuls k přemostění do nové fáze kvality partnerství.

Pro ženy, kteří chtějí rozpoznáním a sladěním vnitřního vztahu mezi mužským a ženským principem, otevřít tak cestu k vnějšímu vztahu.

Pro ženy, které chtějí pochopit muže a svou světlou a stínovou část včetně své mužské realizační energie. Ženy si mohou vědomě zakusit, jak jejich vnitřní muž aktivuje jejich nejtemnější stín a tím ho lépe rozpoznat v životě. Mají příležitost nahlédnout do stínových projevů duše mužské části v nás a podívat se na to, co dělá s jejich ženstvím tato konfrontace. 

Pomůže:

- rozpoznat, jak se v reálném životě projevují stínové části muže a ženy (Lilith) v partnerství a ve vztazích
- rozpoznat rozdíl mezi zdravou a traumatizovanou částí, k čemu inspiruje (k jakému chování) zdravá část a k čemu traumatizovaná ? 

Ženy si mohou vědomě zakusit, jak vnitřní muž aktivuje jejich nejtemnější stín a tím ho lépe rozpoznat v životě. Mají příležitost nahlédnout do stínových projevů duše - vnitřního muže a podívat se na to, co to dělá s jejich ženstvím tato konfrontace.

Témata:

  • hlubší porozumění sama sebe (chování, hlubší motivace k jednání) - cítění (ženský princip, anima) a realizace (mužský princip, animus)
  • posílení procesu individuace
  • prohloubení vnímání partnerství
  • hojení zraněných či traumatizovaných částí sama sebe
  • narovnání vnitřních složek osobnosti tak, jak je u každé právě připraveno závěrečným integračním rituálem

Rezervace místa


Těší se na Tebe!

Gabriela Borská a Liliana Fibigerová

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha - Karlín

Cena: 3800 Kč/os.

Termín: 21.-22.10.2022
Program- pátek 18,30 - 21,30h, sobota 9,45 - 21,00h. 
Rezervace místa je platná po uhrazení zálohy
1000 Kč/osoba na b.ú.: 2301738542/2010. Do zprávy pro příjemce prosím uvést název semináře a jméno, datum, čas a místo narození pro sestavení osobního astrologického nastavení. 7 dní před akcí vám bude zaslán email s bližší info k programu.

Organizační dotazy a storna: gabrielaborska@email.cz