ADAM A LILITH - HRDINA A ČARODĚJKA V NÁS

Termín zatím nevypsán

Studio Loona, Praha

Prožitkový seminář pro ženy . Seminář pracující s archetypy Adam, Eva a Lilith - ženské a mužské energie v nás. 

Seminář kombinuje spontánní pohyb, konstelační - prožitkové hry, astrologické vhledy a teorii.
Nabízí transformační proces, který může posunout k vnitřní celistvosti, či posunout stávající partnerské vztahy do nové roviny, otevře nové perspektivy anebo připravit a otevřít cestu pro nový vztah. Jde o hlubinný proces hojení, avšak bezprostřední a hravou formou tak, jak je pro tebe v daným momentě připraveno a přijatelné.

Seminář je určen:

 • pro ty, jejichž vztah se ocitá v krizi (buď- anebo) a hledají nový impuls k přemostění do nové fáze kvality partnerství.
 • pro ženy, které chtějí rozpoznáním a sladěním vnitřního vztahu mezi mužským a ženským principem otevřít cestu k vnějšímu vztahu.
 • pro ženy, které chtějí pochopit muže, svou světlou a stínovou část včetně své mužské realizační energie.
 • chtějí vědomě rozpoznat, jak se v reálném životě (v partnerství a ve vztazích) projevují stínové části muže a ženy (Lilith) a tím je poléčit
 • chtějí rozpoznat rozdíl mezi zdravou a traumatizovanou částí, k čemu inspiruje (k jakému chování) zdravá část a k čemu traumatizovaná
 • pro ženy, které prošly seminářem Eva a Lilith - příležitost prověřit své zkušenosti ze semináře v interakci s vnitřním mužem, archetypem Adam

Ženy si mohou vědomě zakusit, jak jejich vnitřní muž aktivuje jejich nejtemnější stín a tím ho lépe rozpoznat v životě. Mají příležitost nahlédnout do stínových projevů duše mužské části v nás a podívat se na to, co dělá s jejich ženstvím tato konfrontace. Rozpoznat a rozkrýt, kde se Lilith projevuje - komunikace, fyzické přibližování, pocit důvěry, jistoty, porozumění - a tím zkultivovat, zvědomit a zahojit.

Témata:

 • hlubší porozumění sama sebe (chování, hlubší motivace k jednání) - cítění (ženský princip, anima) a realizace (mužský princip, animus)
 • posílení procesu individuace
 • prohloubení vnímání partnerství
 • hojení zraněných či traumatizovaných částí sama sebe
 • narovnání vnitřních složek osobnosti tak, jak je u každé právě připraveno závěrečným integračním rituálem

Rezervace místa

Prosím vyplňte všechny potřebné údaje.

Těšíme se na Tebe!

Gabriela Borská a Liliana Fibigerová

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín
www.studioloona.cz

Cena: 3800 Kč/os.

Termín: zatím nevypsán
Program- pátek 18,30 - 21,30h, sobota 9,45 - 21,00h. 
Rezervace místa je platná po uhrazení zálohy
1000 Kč/osoba na b.ú.: 2301738542/2010. Do zprávy pro příjemce prosím uvést název semináře a jméno, datum, čas a místo narození pro sestavení osobního astrologického nastavení. 7 dní před akcí vám bude zaslán email s bližší info k programu.

Organizační dotazy a storna: academy@loona.cz.