KREATIVNÍ ŽENA - TVŮRKYNĚ ŽIVOTA

Termín zatím není vypsán

Meditační centrum U Kamenné Ryby, Chrustenice u Prahy

Nejsilnější transformační seminář pro ženy v přírodě na téma tvořivá síla v nás, důvěra a strach, intuice a záměr, v šamanském meditačním centru u Prahy. 

Od roku 2012 pravidelně 1x ročně pořádáme komorní retreat pro ženy na 4 dny v přírodě se společným Záměrem. Patří mezi semináře, které mají silnou magickou atmosféru díky přírodě, hudbě, ohni....a který v hloubi mění naše blokující nastavení/mechanismy a tím kultivuje kvalitu života.
Je již takovou tradicí, že ženy po zkušenosti s Rituálem potní chýše Znovuzrození se jasněji rozhodují k důležitým změnám ve svém životě, nastoupení nové cesty, nového povolání, podnikání nebo se otevírají novým možnostem či své osobní síle.
Přidejte se k nám, můžeme společně zakončit jednu etapu života a otevřít novou kapitolu.

Určen pro ženy, které chtějí:

• probudit, rozvinout svou kreativitu - kontaktovat se s TOU, KTERÁ TVOŘÍ a obohatit svou mysl o nové způsoby, otevřít ji pro kreativní řešení
• zvědomit/uvolnit svá blokující bytostná přesvědčení
• udělat změnu v životě a brání jim v tom strach
• více poznat své zdroje, možnosti
• uvolnit a rozvinout sebevyjádření
• rozvíjet sebe - vědomí, posílit svou sebedůvěru
• uvolnit se, inspirovat se a rituálně se znovuzrodit do nové etapy svého života
......a hlavně prohloubit kontakt a spojení s Matkou Zemí a uzdraveným mateřským principem.

Unikátností tohoto semináře je lady potní chýše - Rituál Znovuzrození.

SWEATLODGE - potní chýše je tradiční indiánský očistný obřad znovuzrození, který pracuje se všemi rovinami naší osobnosti - duchovní, energetickou, emocionální, fyzickou i mentální.Tento očistný rituál bývá silným zážitkem, na který se nezapomíná. Příprava je celý den - ladění na svůj Záměr inspirovaný duší, na své přání.

Pro účast na obřadu potní chýše je nutné dodržet několik základních pravidel:

  • obřadu se nemohou účastnit ženy v době svého menstruačního cyklu (prodělávají svůj vlastní očistný obřad, který se nemůže s obřadem potní chýše "křížit"), ale budou součástí obřadu potní chýše.
  • čtyři dny před obřadem, prosím, nepijte alkohol a neužívejte omamné látky.
  • S sebou do chýše: ručník, bílé bavlněné oblečení či prostěradlo.

4- denní pobyt v přírodě za účelem regenerace, znovuzrození, setkání žen se Záměrem otevření se své Cestě duše, mise nebo obecně nové své cestě a spojení se s Tou, která tvoří, s kreativní/ tvořivou částí v sobě, svojí ženskou esencí. Tvoření masky a potní chýše jsou ústředním bodem tohoto silně a přesto jemně :-) transformačního víkendu.

Seminář kterým od r. 2012 prošlo desítky žen a mnohé z nich díky své odvaze realizují své nové cesty, poslání a povolání a který otevírá nové dveře a brány:).

Denně zakoušíme důsledky našich bytostných - podvědomých přesvědčení, které tvoří naše interpretace, následně emoce a chování a pokračuje v projevení v životě, který žijeme. Život, který žijeme je projekcí našich přesvědčení a víry. To čemu věříme, to žijeme.
Jsme tvůrci (kreativci) svého života a s tímto tématem budeme pracovat.
Seminář je zaměřený na uvolnění osobní tvořivosti a moci/síly, je zaměřen na otevření se své mise, své Cestě duše, daru, o který se máme dělit se světem a umění převzít za něj odpovědnost.
Na semináři pracujeme se svými vnitřními bariérami - bytostná přesvědčení, strachy versus důvěra aj., abychom se mohly svobodně vyjádřit - uvolnit svůj potenciál, dar, talent, jedinečnost a tím naplnit svůj sen a touhy či žít Tu, kterou ještě jsem a žít tak, jak mne volá.

Kreativitu je třeba také chápat jako zhmotnění myšlenky, nápadu, touhy či schopnost nalézat nová řešení a způsoby. Není omezena na uměleckou činnost, produkt tak, jak je vnímaná obecně společností.

Budeme prohlubovat a posilovat kontakt s vlastní vnitřní "velkou tvůrkyní," s Tou, která tvoří, zhmotňuje, Tou, která vnímá odevzdání i záměr. Zvědomíme si svá vnitřní přesvědčení (podvědomí), která blokují naplnit náš největší potenciál (vnitřní magické dítě) a ovlivňují naše chování v každodenním životě, abychom je mohly v potní chýši odevzdat a také je v každodennosti vědomě vidět. Když prozkoumáváme svou kreativitu, otevíráme se novým a pozitivním změnám ve svém životě.

Program:

čtvrtek - příjezd, večeře, formality, úvod a rituální otevření semináře.
pátek - Maska Síly - technika osobnostního rozvoje - šamanská technika - práce s maskou, která je doplněna tanečními konstelacemi, imaginací a jinými praktickými hravými technikami.
sobota - potní chýše - příprava, večerní rituál
neděle - zakončení a uzavření semináře, oběd, odjezd
Součástí jsou ranní meditace.


Těšíme se na Tebe!

Lucie Kupcová a Lukáš Udatný

Termín: červenec 2021

Místo: Meditační centrum u Kamenné ryby, Chrustenice - www.ukamenneryby.cz

Cena: 4 000 Kč lektorné, materiál, kompletní program

Ubytování a plná penze v centru: 2 500 Kč
(3 noci, 4 dny)

Rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 2500 Kč na b.ú.: Mbank: 670100-2211770856/6210 obratem po příhlášení se, nejpozději do poloviny června.
Doplatek 4000 Kč na b.ú. do 15. července.
Kontakt pro bližší info, storno účasti aj.: academy@loona.cz.

Přečtete si Obchodní podmínky.

Ubytování je ve 3 a více lůžkových apartmánech s koupelnou, wc. Strava je vegetariánská a chutná, s láskou připravovaná Karolínou, ženou Slávka Šupa - majitelé centra.

Minimum 10 účastnic, maximum 16 účastnic. Seminář je pouze 1x ročně, kapacita je omezena, proto si prosím rezervujte své místo včas.

Z proběhlých seminářů Kreativní žena