3 transformační audiomeditace

V pohodlí svého obýváku si zarelaxuj a proměň v sobě vybranou audio meditací téma, které tě zajímá, volá nebo chceš proměnit k pozitivnímu obrazu. Audio meditace tě podpoří, uvolní, promění vnitřní prožívání pro pozitivnější manifestaci v životě. Tyto meditace jsou výjimečné v použité hudbě, která zásadně pomáhá k hlubšímu prožitku a spontánnímu vzniku imaginace - hudební mix oblíbených hudebních umělců.

Audio meditace lze poslouchat a prožívat opakovaně. Vždy ti mysl příběh jinak obarví a obohatí a duše vyplaví nové ke zvědomění postupně vrstvu po vrstvě. V každém svém příběhu prožiješ novou proměnu, nové poznání, informace a léčení. S každým nořením se do sebe, se noříš do nových vrstev své mysli, pocitů a vědění a tím stále k větší síle sama sebe.

Stáhni si v mp3 a najdi si 20 - 30 minut jen pro sebe. Pro snadnější ponoření se do příběhu jsou vhodné kvalitní reproduktory nebo sluchátka.

Tyto audio meditace jsou ve vysoké kvalitě, připravené tak, aby prožitek a zanoření do sebe bylo snadné a příjemné. Audio meditace ti zůstává na pořád!

Témata: 1. Spojení s předkyněmi, 2. Proměň strach v důvěru, 3. Léčení vnitřního dítěte ve vztahu s otcem a matkou a zdroj síly

Imaginací provází Lucie Kupcová (Loona)
Vyrobilo: Instant media, 2020
Hudba je zastoupená OSA ČR.

Aktivní imaginace (C.J. Jung) nebo vizualizace, řízené imaginace (obecně zde meditace) aktivují vnímání a rozvoj nevědomého obsahu mysli v bdělém stavu. Je to způsob, jak vést dialog mezi vědomou a nevědomou částí osobnosti. Zde je mysl nástrojem k vytváření pozitivních, uzdravujících či narovnávajících obrazů a myšlenek směřující k pozitivnějšímu prožitku, cítění/vnímání a tím k transformaci. Imaginace podporují rozvoj kreativity, fantazie a sebeuvědomění.

450,00 Kč