FACILITÁTORKA ŽENSKÝCH SKUPIN

Garantky výcviku

Záměr: Povíme si o historii, významu ženských kruhů jejich hodnoty pro ženy samotné, pro jejich muže, rodiny a společnost obecně. Jaké jsou základy v'provázení, "pravidla" kruhu a způsoby provázení. Také kdo je facilitátorka - průvodkyně ženských kruhů a její etický kodex nebo vlastnosti a dovednosti. Nahlédneme na možná úskalí a posdílím s vámi své praktické zkušenosti.
www.tamaramelissa.cz

Mgr. Tamara Melissa

Je průkopnicí ženských rituálů v Čechách a na Slovensku.
Díky provázení transformačními rituály od roku 1995 pomohla již tisícům žen, jejich mužů a dětí žít šťastnější a svobodnější život. V roce 2000 spoluzaložila legendární A centrum - průvodce těhotenstvím a rodičovstvím. Poskytuje individuální online konzultace a školí další průvodkyně rituály. Kromě živých rituálů, zahraničních cest a jachtingu si můžeš dopřát i její rituály v online podobě, tzv. videorituály a audiomeditace. Nyní prochází šestiletým psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii, certifikovaným ESBPE (Europaische Schule fur Biodynamische Psychologie) pod záštitou EABP (European Association for Body Psychotherapy), jehož hlavními lektory jsou Mona Lisa Boyesen a Eli Weidenfeld.

Lenka Papadakisová

Mentorka podnikání žen, koučka a průvodkyně v seberozvoji lídrů a podnikatelů. Propagátorka moudrého byznysu (podnikám hlavou a srdcem) a vědomého života a spolupráce. Facilituje poradní kruhy a mastermindové skupiny.

Zakladatelka vzdělávací společnosti Expertis, projektu Moudré
podnikání žen, ArtBees a Učíme se příběhy.

Záměr:
Seznámím vás s formou Councilu neboli poradního kruhu. Zažijeme si poradní kruh a řeknu vám něco k jeho významu, smyslu, kdy používat, principům a záměrům, formám a roli facilitátora. Předám zkušenosti, které mám s vedením poradních kruhů.

www.moudrepodnikanizen.cz
www.artbees.cz


Záměr: Seznámím vás se základy rituálů, které můžete vnést do vašich ženských setkání. Naučíte se vytyčit si rituální kruh, ozdobit oltáře a přichystat další potřebné artefakty. Povíme si o ženských přechodových rituálech a životních rituálech a jaká mají specifika. Dozvíte se definici záměru a objevíte další pomůcky pro správné ukotvení se do rituálu. Budu s vámi sdílet své mnohaleté zkušenosti ve tvorbě obřadů a provázení ženských kruhů.

www.barborazemanova.cz

www.zakladyritualu.cz


Barbora Zemanová

Přední česká ceremonialistka, autorka knihy Ženské rituály a
zakladatelka Školy ženských rituálů. Více než 15 let je
průvodkyní žen na cestě osobního rozvoje, lektorkou, organizátorkou zahraničních i vzdělávacích seminářů se zahraničními lektory, koncertů a konferencí. Do ČR přivedla koncept "cyklické ženy" Mirandy Gray a organizovala výcvikový kurz pro Moon Mothers Womb Blessing/Požehnání lůna pod vedením Mirandy Gray, dále koncept přirozené antikoncepce Jane Benett, systemických rituálů Daana van Kampenhouta a medicínskou práci s hudbou Kailashe Kokopelliho a Satyadevy. Organizovala koncerty Devy Premal, Krishnadase, Stephana Micuse, Carolyn Hillyer a dalších. 10 let spoluorganizuje tříletý výcvik specifické práce s tělem a nervovým systémem "Somatic Experiencing - léčení traumat podle P. Levina.

Záměr: mým záměrem je předat poznání osobní jedinečnosti, ženské esence a v tomto se potkat v kruhu jako ženy jedinečné a nikoliv ženy konkurentky. Seznámím vás s provázením ženského kruhu s rozdělenou pozorností, rozvojem pozorovatele tancem polarit a povíme se o 4 archetypech/kvalitách vnitřního ženského kruhu vs. vnějšího, jeho úskalí a stínech - polaritách kruhu.
www.lucieloona.czLucie Kupcová

organizátorka výcviku, mentorka, autorka ženského konceptu Loona Dance, jehož působení je od r. 2011 v ČR, SR, později v Německu, Belgii a Švýcarsku. Zakladatelka školy pro ženy Loona Dance Academy, s.r.o.,  jejíž koncept (pobočka) se nyní otevírá také na Slovensku a Belgii. Zakladatelka seberozvojového studia - Studio Loona v pražském Karlíně.
Matka projektu Dance To Ecstasy, s.r.o., v němž působí jako Djka a taneční koučka. Organizátorka šamanských tanečních akcí a autorka několika tanečních cvičení v rámci projektu Tanecvobyvaku.cz. Přes 11 let provází ženské skupiny a ženy k postupnému Vědomí sama sebe prostřednictvím seminářů osobnostního a spirituálního rozvoje.