Ženský time management

5. června 2022, sobota
10 - 18h.

Loona dance academy, Praha Libeň - Centrum Loreto

regenerační ženský seminář pro inspiraci, zvědomění a orientaci v ženském životě.


Provází: Zita Procházková, certifikovaná Moon Mother®
Cena: 1500 Kč pro absolventky LDA, cena 1900 Kč pro veřejnost

-  platba je hrazena předem na b.ú.: Fio banka - 2800949571/2010.

Storno rezervace na academy@loona.cz. Obchodní podmínky zde.

Místo: Loona dance academy, Štorchova 5, Praha - Libeň - budova Centrum Loreto, 1.p.
Kapacita max. 14 míst.

JAK VYUŽÍT DARŮ MENSTRUAČNÍHO CYKLU aneb TIME MANAGEMENT V RÁMCI 28 DNÍ. 

Pokud jste žena, určitě Vás mnohokrát napadlo, proč mi zrovna dnes nejde něco, co mi před pár dny tak dobře šlo? Proč někdy potřebuji být mezi lidmi a užívám si jejich přítomnost a jindy nechci nikoho vidět? Jak je možné, že někdy reaguji na podobnou událost s ledovým klidem a jindy mě podobná událost úplně vykolejí? Opravdu nás ženy, naše emoce, naše schopnosti tak moc ovlivňují naše hormony?

Na kurzu se seznámíte s jednotlivými fázemi svého měsíčního cyklu a jaké schopnosti nám jednotlivé fáze zesilují. Naučíte se poznávat jednotlivé proměny a začnete je využívat ve svůj prospěch. Opustíte pocit viny za to, že jste někdy nevýkonné či přecitlivělé. Objevíte netušené zdroje kreativity a ženské síly. Zjistíte, jaké věci vám v určité dny jdou lehce a jiné hůř a jak toho využít.

V rámci konstelačních náhledů se podíváme na jednotlivé archetypy menstruační fáze a můžete si nacítit, jak jste s nimi v kontaktu, či je máte potlačené, případně co potřebují.


Zita Procházková

koučka, průvodkyně, terapeutka, facilitátorka, lektorka.
Pořádá ženské kruhy a je certifikovaná Měsíční Matka (Moon Mother®) a cyklická lektorka®.

Jako cyklická lektorka® učí ženy vnímat jejich menstruační cyklus jako přirozenou součást jejich života a využívat jednotlivých fází cyklu ve svůj prospěch.
Jejím současným povoláním a vášní je zejména terapie traumatu s využitím metod konstelace traumatu a dialogu s nevědomím a s našimi vnitřními osobami, což je většinou práce i s transgeneračními traumaty. Momentálně se nejvíce věnuje párovému poradenství. Provází systemické konstelace jak skupinové, tak individuální.

www.zitaprochazkova.cz


Rezervace místa

Zarezervujte si místo včas. Přijetí rezervace se zobrazí na webu.