Psychohygiena pro pomáhající profese

3.9. 2022, sobota
10 - 18h.

Loona dance academy, Praha Libeň - Centrum Loreto


praktický vzdělávací i zájmový seminář pro terapeutky, lektorky kurzů a ženských skupin, učitelky a další pomáhající profese, pro absolventky školy LDA.


Lektorka: Mgr. Katarzyna (Kasia) Korda
Cena: 1500 Kč pro absolventky LDA, cena 2000 Kč pro veřejnost.

- platba je hrazena předem na b.ú.: Fio banka - 2800949571/2010.

Storno rezervace na academy@loona.cz. Obchodní podmínky zde.

Informace o kurzu:

Naučíte se základní techniky kombinující psychohygienu a mindfulness.

V dnešní době se často setkáváme s nebezpečím vyhoření i v práci, poslání, které nás baví. Souvisí to nejčastěji s přílišným vydáváním energie i pozorností ven, do světa a zanedbáváním vlastních potřeb a pocitů. Během dne se budeme věnovat praktickým technikám vnitřní sebepéče. Čekají nás techniky Všímavosti, zvědomování a práce s vnitřní rovnováhou polarit, zaměřenou hlavně na kontinuum já a ostatní. Práce se zaměřením pozornosti vně a dovnitř. Rozvíjení laskavosti k sobě. Hrátky s dechem zaměřené na krizovou intervenci a vnitřní sebepéči. To vše prožitkovou formou.
Vhodné pro terapeutky, lektorky kurzů, ženských kruhů, učitelky a obecně pro pomáhající profese.
Mgr. Katarzyna (Kasia) Korda

psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, učitelka Mindfulness, máma 3 dětí, milovnice života, nezkrotná bytost.

Dlouhodobě se věnuje využití technik mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Současně vede skupinové tréninky této metody, vyučuje ve výcviku budoucích terapeutů, vede zážitkové i meditační kurzy a provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi. Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Jagiellonske Univerzity v Krakově. Ve spolupráci s Nadačním fondem pro rozvoj plného vědomí vede osmitýdenní on-line bezplatné kurzy proti vyhoření pro zdravotníky a další pomáhající profese - na první z nich se přihlásilo přes tisíc lidí.

Do své práce začleňuje terapii dobrodružstvím, prožitkové techniky a práci s tělem.
www.mindfullife.czRezervace místa

Zarezervujte si místo včas. Přijetí rezervace se zobrazí na webu.