Akademický klub

Obsah pro rok 2020

Milé ženy, zde naleznete v příštím roce zvýhodněné akce, kurzy, meditace, online aktivity nebo promo fotografie, nové inspirace a hudbu pro lektorky LD. Za roční poplatek xxx Kč.
Daný obsah bude zpřístupněn po dobu vašeho členství.

Loona dance online

základní verze - pro osobní užití nebo jako inspirace k lekcím LD

Protanči se k ženské celistvosti skrze
4 archetypy.

Kultivace 4 pilířů ženství - 4 archetypy ženy lunárního/ menstruačního cyklu.
Tento online kurz obsahuje 4 ženské taneční meditace provázené hlasem a 4 integrační imaginace archetypů Panna, Matka, Čarodějka, Vědma- Moudrá žena, které zvědomují tvůj ženský cyklus.

Taneční pranayama

pro harmonii čaker - abychom se stále posouvaly a regenerovaly...
Bude zveřejněno v roce 2021

Taneční pranayama je jakási energetická rozcvička - energetický warm up, která za pomocí dechu, pohybu a pozornosti rozproudí a pozvedne energii v těle. Vychází z tradice Sufi meditací a dechových pránajám. Dechové pránajámy patří k tradičním a velmi účinným technikám k očistě všech těl při meditační praxi.

Tato varianta je zmodernizovaná, aby byla přístupná pro širší veřejnost a bavila nás. Celou taneční meditaci provází taneční a world hudba, která zásadně zvyšuje prožitek a tak kvalitu této meditace. Jedná se o autorské taneční cvičení, kterým Lucie Loona provází na oblíbených večerech Dance to ecstasy.

Obsah: celkem 40 minut - 20 minut taneční meditace
+ 20 minut závěrečná relaxace s vizualizací

Promo fotografie

ke stažení k užití pro LD akce bude na jaře 2021

Pro lektorky Loona dance připravujeme novou sérii krásných profesionálních fotografií pro propagaci a prezentaci svých loona akcí a lekcí.

Tanec Luny

zvěřejníme v r. 2021

Taneční rituál pro integraci 4 archetypů formou taneční meditace v kruhu. Čeká tě 50 minut tance a relaxace.