CZ SK EN

Akce

Ne 01.12.2019

Taneční medicína Sara Puchowska

praktický odborný seminář instruktorky pilates, taneční choreografky, učitelky a cvičitelky MgA. Sary Puchowské, PhD. pro cvičící, taneční a jiné pohybové lektorky či ženy, které zajímají zdravotní protahovací techniky, bezpečný a harmonický pohyb těla i v prostoru.

Termín: 1.12.2019
Čas: 10 - 18h.
Cena: 2200 Kč, rezervace místa je platná úhradou zálohy 500 Kč na b.ú. Mbank: 670100-2211770856/6210, do zprávy název semináře
Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha - Karlín, www.loona.cz
Lektor:MgA. Sara Puchowska, PhD.,
Organizuje: Loona dance academy, s.r.o.
Storno účasti: academy@loona.cz
Přečtěte si PODMÍNKY ÚČASTI NA SEMINÁŘI.

Taneční medicína, je věda o tanci, praktické aplikování vědeckých principů na tanec a pohyb obecně. Jejím cílem je zlepšení projevu, snížení rizika zranění a zlepšení zdravotního stavu a pohody.

Sára nás na tomto semináři prakticky seznámí více s harmonickými pohyby pánve a těla v tanci, jak si v tanci neubližovat a jaké zdravotní pohybové zásady jsou pro tanečnici důležité.
Naučíme se zdravotní protahovací techniky pro svou práci s klienty nebo pro osobní užití.

Sára vystudovala Hudební a taneční fakultu Akademie múzických umění v Praze.
Je externí pedagog Taneční katedry HAMU. V roce 2012 - 13 pedagog pro Hudební akademii Fryderyka Chopina ve Varšavě. Je lektorkou pilates, pole dance, orient tanec, fitness a taneční medicíny. Pořádá přednášky, nabízí individuální i skupinové akce.

Sára je delší čas mojí osobní trenérkou. Pomáhá mi balancovat tělo, posilovat i protahovat a značně mé tělo, pohyby zharmonizovala a proto jsem se rozhodla ji oslovit a připravit s ní workshop pro lektory cvičení či tance. Lektorky Loona dance či orientu často mají pánev a bedra z tance přetížená a síla pak nejde tolik do nohou (také), jelikož jdou pro účastnice lekcí do extrémnějších pohybů. Lucie Loona

Kapacita 16 žen max.

 

  

PŘIHLÁSIT SE