CZ SK EN

Akce

Pá 05.06.2020

Eva a Lilith - světlo a temnota v ženské duši

Prožitkový seminář pro ženy, který pomáhá především k pochopení a k přijetí sama sebe, k přijetí své světlé i stinné stránky, své bílé i černé, své hodné i zlé tváře. 

Termín: 5.- 7.6. 2020, začínáme v 18,30h., příchody od 18h., sobota 9,45 - 21h., neděle 9,45 - 13 (14h.)
Cena: 4100 Kč - rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 1000 Kč na bankovní účet: 670100-2211770856/6210. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte název semináře, své jméno, své datum, čas a místo narození pro sestavení astrologického horoskopu.

Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8
Seminář je kapacitně omezen a bývá rychle obsazen, prosíme o rezervace včas.
Lektorky: Lucie Kupcová, Liliana Fibigerová
Kontakt pro organizační dotazy, storna: academy@loona.cz
Storno a podmínky účasti zde

Po přihlášení, cca 7 dní před, Vám budou zaslané podrobné informace k semináři a program. Pro více informací k programu kontaktujte nás na lucie@loona.cz nebo liliana@astrodilna.cz

Provázíme oblíbeným seminářem, který:
-urychlí proces zvědomění své Evi (světlá část našeho ženství) a Lilith (temná část našeho ženství) a jejich vzájemného vztahu 
-pomůže si uvědomit, ve kterých oblastech svého života tyto archetypy nevědomě projevujeme či potlačujeme 
-pomůže nám uznat kvality Evi a Lilith a tím je v sobě zharmonizovat, tak jak je připraveno
-naučí vás vědomě pracovat a používat svou Lilith v situacích, kdy ji Eva potřebuje
- je individuálně směřovaný a přitom je tento transformační proces skupinovou silou podpořen a tím zesílen
- Vám definuje Vaši individuální Lilith na základě osobního horoskopu zpracovaného Lilianou 

V realitě vašich životů se zkušenost ze semináře projeví např.:
- bezpodmínečným přijetím sebe sama
- uznáním sebe sama a vyšší kvalitou zdravé sebelásky
- vyšším vědomím sama sebe (sebevědomím)
A toto vše poté přirozeně směřuje ke zdravějším, vyrovnanějším partnerským, rodinným či pracovním vztahům - dle oblasti, kde se tyto archetypy nevědomě projevují.

V průběhu tohoto transformačního semináře jsou použity techniky prožitkového tance, konstelační, sebepoznávací techniky, astrologické vhledy a teoretické přiblížení ženských aspektů.

Ústředním bodem semináře je rituál přispívající k propojení obou částí ženství.
Rituál je dynamickým výrazem, jehož prostřednictvím může (např. blokovaná) energie určité události (řady událostí) proudit procesem vývoje k vyššímu významu či nové životní fázi, úrovní apod.

Lilith- temná žena v našem nitru, stín stínu. Představuje mystické a magické vedení, poznání, které pro Evu zůstává nedostupné, pokud s ní není v kontaktu.
První žena Adama, milenka. Žena, která zvolila život v temnotě. Žena - smrt, život zabíjí, ale zároveň je –li třeba, pomůže a inspiruje svými kvalitami v krizi. Žena, která muže svádí, inspiruje, ale především ničí. Žena ublížená, bolavá, sténající, odmítavá, rebelující, nespoutaná a divoká. Je zlostí, bolestí a smrtí.

Eva – světlá žena v našem nitru. Je mistryní v každodenních praktických dovednostech.
Druhá žena Adama, manželka. Žena, která zvolila život v partnerství s Adamem, v úctě a lásce. Žena - život, život rozvíjí a sjednocuje. Žena, která muže miluje, podporuje, pečuje o ně a na Lilith žárlí. Žena milující, podporující, povznášející, hravá, tvořivá, zvědavá a poslušná. Je láskou, radostí a životem.
Dva proti - klady, které když se spojí, jsou našimi vnady.

© Copyright Lucie Kupcová, Liliana Fibigerová
Texty lze šířit a kopírovat s podmínkou uvedení jmen autorek textu - Lucie Kupcová (www.loonadanceacademy.cz) a Liliana Fibigerová (www.astrodilna.cz).

Víkendem provází:
Lucie Loona - autorka tanečního konceptu Loona dance, lektorka spirituálních seberozvojových seminářů pro ženy. Vychází z tradice Wicca, východního i západního šamanismu, Tao a Tantry filosofie. Více na www.loonadanceacademy.cz

Liliana Fibigerová – astroložka, průvodkyně na cestě osobního rozvojem, od r. 2009 pravidelně vede konstelační semináře. Více na www.astrodilna.cz.

V průběhu soboty bude přestávka na oběd v nedalekých restauracích. K dispozici je čaj, voda.
Bližší instrukce k semináři Vám budou zaslány emailem cca 10 dní před seminářem. 

uvolnily se 3 místa

PŘIHLÁSIT SE