CZ SK EN

Akce

St 17.06.2020

Kreativní žena - tvůrkyně života

Transformační seminář pro ženy v přírodě na téma tvořivá síla v nás, v šamanském meditačním centru u Prahy. 

Setkání žen se Záměrem otevření se své Cestě duše, mise nebo obecně nové své cestě a spojení se s Tou, která tvoří, s kreativní/ tvořivou částí v sobě, svojí ženskou esencí.
Tvoření masky a potní chýše jsou ústředním bodem tohoto silně a přesto jemně :-) transformačního víkendu.Denně zakoušíme důsledky našich bytostných - podvědomých přesvědčení, které tvoří naše interpretace, následně emoce a chování a pokračuje v projevení v životě, který žijeme. Život, který žijeme je projekcí našich přesvědčení a víry. To čemu věříme, to žijeme.
Jsme tvůrci (kreativci) svého života a s tímto tématem budeme pracovat.
Seminář je zaměřený na uvolnění osobní tvořivosti a moci/síly, je zaměřen na otevření se své mise, své Cestě duše, daru, o který se máme dělit se světem a umění převzít za něj odpovědnost.
Na semináři pracujeme se svými vnitřními bariérami - bytostná přesvědčení, strachy aj., abychom se mohly svobodně vyjádřit - uvolnit svůj potenciál, dar, talent, jedinečnost a tím naplnit svůj sen a touhy či žít Tu, kterou ještě jsem a žít tak, jak mne volá. 

Kreativitu je třeba také chápat jako zhmotnění myšlenky, nápadu, touhy či schopnost nalézat nová řešení a způsoby. Není omezena na uměleckou činnost, produkt tak, jak je vnímaná obecně společností.

Budeme prohlubovat a posilovat  kontakt s vlastní vnitřní „velkou tvůrkyní," s Tou, která tvoří, zhmotňuje, Tou, která vnímá odevzdání i záměr. Zvědomíme si svá vnitřní přesvědčení (podvědomí), která blokují naplnit náš největší potenciál (vnitřní magické dítě) a ovlivňují naše chování v každodenním životě, abychom je mohly v potní chýši odevzdat a také je v každodennosti vědomě vidět. Když prozkoumáváme svou kreativitu, otevíráme se novým a pozitivním změnám ve svém životě.

Unikátností tohoto semináře je lady potní chýše a šamanská technika - práce s maskou, která je doplněna tanečními konstelacemi, imaginací a jinými praktickými hravými technikami.
V rámci programu proběhne také rituál letního slunovratu - krystalový taneční obřad.

 

SWEATLODGE - potní chýše je tradiční indiánský očistný obřad znovuzrození, který pracuje se všemi rovinami naší osobnosti - duchovní, energetickou, emocionální, fyzickou i mentální.Tento očistný rituál bývá silným zážitkem, na který se nezapomíná. 

Pro účast na obřadu potní chýše je nutné dodržet několik základních pravidel:
- obřadu se nemohou účastnit ženy v době svého menstruačního cyklu (prodělávají svůj vlastní očistný obřad, který se nemůže s obřadem potní chýše „křížit“), ale budou součástí obřadu potní chýše.
- čtyři dny před obřadem, prosím, nepijte alkohol a neužívejte omamné látky.

Co s sebou do chýše: ručník, bílé bavlněné oblečení či prostěradlo.
Tento obřad povede Lukáš Udatný, partner Lucie.

Určen pro ženy, které chtějí: 

• probudit, rozvinout svou kreativitu - kontaktovat se s TOU, KTERÁ TVOŘÍ a obohatit svou mysl o nové způsoby, otevřít ji pro kreativní řešení
• zvědomit/uvolnit svá blokující bytostná přesvědčení
• udělat změnu v životě a brání jim v tom strach
• více poznat své zdroje, možnosti
• uvolnit a rozvinout sebevyjádření
• rozvíjet sebe – vědomí, posílit svou sebedůvěru 
• uvolnit se, inspirovat se a znovuzrodit se

Termín: 17. - 21. 6. 2020, středa 18,00h., konec v neděli kolem 14 -15h.
Místo: Meditační centrum u Kamenné ryby, Chrustenice - www.ukamenneryby.cz
Cena: 4 500 Kč lektorné, materiál, program
Ubytování a plná penze v centru: 3 200 Kč 
Rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 3200 Kč na b.ú.: 2800949571/2010.
Viz podmínky účasti na semináři.
Seminářem provází: Lucie Kupcová (program), Lukáš Udatný (potní chýše)
Kontakt pro bližší info, storno účasti aj.: prihlasky@loona.cz.

Minimum 10 účastnic, maximum 16 účastnic. Seminář je pouze 1x ročně, kapacita je omezena, proto si prosím rezervujte své místo včas. 

PŘIHLÁSIT SE


FOTOGALERIE Z KREATIVNÍ ŽENY