CZ SK EN

Akce

St 17.06.2020

Kreativní žena - tvůrkyně života a Slunovratový rituál

Nejsilnější transformační seminář pro ženy v přírodě na téma tvořivá síla v nás, důvěra a strach, intuice a záměr, v šamanském meditačním centru u Prahy, tentokrát také s rituálem Slunovratu.

5-ti denní pobyt v přírodě za účelem regenerace, znovuzrození, setkání žen se Záměrem otevření se své Cestě duše, mise nebo obecně nové své cestě a spojení se s Tou, která tvoří, s kreativní/ tvořivou částí v sobě, svojí ženskou esencí.
Tvoření masky a potní chýše jsou ústředním bodem tohoto silně a přesto jemně :-) transformačního víkendu. Nyní výjimečně obohacen o Slunovratový rituál.
- Seminář, kterým od r. 2012 prošlo desítky žen a mnohé z nich díky své odvaze realizují své nové cesty, poslání a povolání.
- Seminář, který otevírá nové dveře a brány:).Denně zakoušíme důsledky našich bytostných - podvědomých přesvědčení, které tvoří naše interpretace, následně emoce a chování a pokračuje v projevení v životě, který žijeme. Život, který žijeme je projekcí našich přesvědčení a víry. To čemu věříme, to žijeme.
Jsme tvůrci (kreativci) svého života a s tímto tématem budeme pracovat.
Seminář je zaměřený na uvolnění osobní tvořivosti a moci/síly, je zaměřen na otevření se své mise, své Cestě duše, daru, o který se máme dělit se světem a umění převzít za něj odpovědnost.
Na semináři pracujeme se svými vnitřními bariérami - bytostná přesvědčení, strachy versus důvěra aj., abychom se mohly svobodně vyjádřit - uvolnit svůj potenciál, dar, talent, jedinečnost a tím naplnit svůj sen a touhy či žít Tu, kterou ještě jsem a žít tak, jak mne volá. 

Kreativitu je třeba také chápat jako zhmotnění myšlenky, nápadu, touhy či schopnost nalézat nová řešení a způsoby. Není omezena na uměleckou činnost, produkt tak, jak je vnímaná obecně společností.

Budeme prohlubovat a posilovat  kontakt s vlastní vnitřní „velkou tvůrkyní," s Tou, která tvoří, zhmotňuje, Tou, která vnímá odevzdání i záměr. Zvědomíme si svá vnitřní přesvědčení (podvědomí), která blokují naplnit náš největší potenciál (vnitřní magické dítě) a ovlivňují naše chování v každodenním životě, abychom je mohly v potní chýši odevzdat a také je v každodennosti vědomě vidět. Když prozkoumáváme svou kreativitu, otevíráme se novým a pozitivním změnám ve svém životě.

Program:
středa - příjezd, večeře, formality, úvod a rituální otevření semináře.
čtvrtek - Maska Síly - technika osobnostního rozvoje - šamanská technika - práce s maskou, která je doplněna tanečními konstelacemi, imaginací a jinými praktickými hravými technikami.
pátek - potní chýše - příprava, večerní rituál
sobota - meditační techniky, pranayama, pohybové hry, večerní rituál letního slunovratu - krystalový taneční obřad
neděle - zakončení a uzavření semináře, oběd, odjezd
Součástí jsou ranní meditace.

Unikátností tohoto semináře je lady potní chýše - rituál znovuzrození. 
SWEATLODGE - potní chýše je tradiční indiánský očistný obřad znovuzrození, který pracuje se všemi rovinami naší osobnosti - duchovní, energetickou, emocionální, fyzickou i mentální.Tento očistný rituál bývá silným zážitkem, na který se nezapomíná. Příprava je celý den - ladění na svůj Záměr inspirovaný duší, na své přání.

Pro účast na obřadu potní chýše je nutné dodržet několik základních pravidel:
- obřadu se nemohou účastnit ženy v době svého menstruačního cyklu (prodělávají svůj vlastní očistný obřad, který se nemůže s obřadem potní chýše „křížit“), ale budou součástí obřadu potní chýše.
- čtyři dny před obřadem, prosím, nepijte alkohol a neužívejte omamné látky.

Co s sebou do chýše: ručník, bílé bavlněné oblečení či prostěradlo.
Tento obřad povede Lukáš Udatný.

Určen pro ženy, které chtějí: 

• probudit, rozvinout svou kreativitu - kontaktovat se s TOU, KTERÁ TVOŘÍ a obohatit svou mysl o nové způsoby, otevřít ji pro kreativní řešení
• zvědomit/uvolnit svá blokující bytostná přesvědčení
• udělat změnu v životě a brání jim v tom strach
• více poznat své zdroje, možnosti
• uvolnit a rozvinout sebevyjádření
• rozvíjet sebe – vědomí, posílit svou sebedůvěru 
• uvolnit se, inspirovat se a rituálně se znovuzrodit do nové etapy svého života
a hlavně prohloubit kontakt a spojení s Matkou Zemí a uzdraveným mateřským principem.

Termín: 17. - 21. 6. 2020, středa 18,00h., konec v neděli kolem 14 -15h.
Místo: Meditační centrum u Kamenné ryby, Chrustenice - www.ukamenneryby.cz
Cena: 4 500 Kč lektorné, materiál, kompletní program
Ubytování a plná penze v centru: 3 000 Kč (4 noci, 5 dní)
Rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 3 000 Kč na b.ú.: Mbank: 670100-2211770856/6210
Viz podmínky účasti na semináři.
Seminářem provází: Lucie Kupcová (program), Lukáš Udatný (potní chýše)
Kontakt pro bližší info, storno účasti aj.: academy@loona.cz.

Ubytování je ve 3 a více lůžkových apartmánech s koupelnou, wc. Strava je vegetariánská a chutná, s láskou připravovaná Karolínou, ženou Slávka Šupa - majitelé centra.

Minimum 10 účastnic, maximum 16 účastnic. Seminář je pouze 1x ročně, kapacita je omezena, proto si prosím rezervujte své místo včas. 

Přečti si, co tyto semináře ženám přináší

 

PŘIHLÁSIT SE


FOTOGALERIE Z KREATIVNÍ ŽENY Z PROBĚHLÝCH ROČNÍKŮ