CZ SK EN

Zuzana Petrová

Zuzka Petrová.JPG
Akreditovaná lektorka Loona dance

Praxe: 
5 let vedení jazykových lekcí – individuální lekce i skupiny

Vzdělání a kurzy:
Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze
Taneční kurzy: 10 let klasický tanec (balet), lidový tanec, flamenco, step, intuitivní tanec, orientální tanec 
Loona dance Academy – škola prožitkového tance, akreditované studium MŠMT, Lucie Kupcová

O mně:
jsem tanečnicí, učitelkou a studentkou, ale především ženou, požitkářkou a milovnicí života. Spojení s přírodou, umění a tvůrčí činnost jsou jen jedněmi z mnoha věcí, které mě těší a dělají mi radost.

Tanec a pohyb mě provázejí celým životem. Od baletu jsem se přes zkušenost s flamencem, standardním tancem a bojovým uměním dostala až k praktikování jógy. Ta mi nabídla kromě pohybu i jakýsi přesah, který mě nakonec přivedl po letech zpět do tanečního sálu – tentokrát ovšem na lekci tance intuitivního. Stačily necelé dvě hodiny tohoto nádherného rozpomínání se, aby mi bylo jasné, že jsem znovu našla samu sebe. Po lekci za mnou přišla jedna z účastnic a zeptala se mě: „Ty tancuješ, viď?“ – „Ne, ale měla bych,“ reagovala jsem, aniž bych o tom přemýšlela.

V následujích dvou letech jsem nejen začala znovu tančit, ale objevila jsem také Loona dance a jeho kouzlo ženské energie a síly. Radost z práce s lidmi, které jsem se věnovala v rámci vedení jazykových lekcí, návrat k tanci a odhalování tématiky ženství mě inspirovaly k nastoupení do školy prožitkového tance pro ženy u Lucie Kupcové – Loona dance Academy. Toužila jsem po tom skloubit lásku k práci s lidmi se svou hlubokou vášní pro tanec a předávat tak svým klientům něco víc, něco, čemu věřím a má pro mě v mém životě zásadní smysl.

Jsem velmi vděčná, že to nyní předávat skutečně mohu. Těší mě inspirovat ženy k objevování přirozenosti, radosti ze života a cítění vlastního těla, ale i všeho kolem nás.   

Lekce Loona dance - Praha, Rybalka 

Kontakt:
E: zuzana@tancimtedyjsem.cz
W: www.tancimtedyjsem.cz