CZ SK EN

Michaela Macíková

foto na web Misa.jpg

Akreditovaná lektorka Loona dance, pokročilost 2, zastoupení LD v Německu

O Míše:
Jako malá holka jsem nejraději tancovala a zpívala. Tančila jsem ve folklórním souboru, chodila na hodiny zpěvu, do sboru a dokonce se účastnila i pěveckých soutěží. Postupem času mě tyto kroužky ale přestaly bavit. Ve všem se musela dodržovat nějaká struktura a nebyl žádný prostor pro vlastní projev… A tak jsem přestala chodit do kroužků, přestala tancovat i zpívat, a to i sama pro sebe. Dokázala jsem tančit jen někde na party pod vlivem alkoholu…. Byla jsem od sebe naprosto odpojena.
Díky Loona Dance Academy a dalším ženským seminářům jsem se protančila nazpět sama k sobě. Probudila jsem opět mou vnitřní holčičku, tu která tak miluje tančit a zpívat.
Tanec, zpěv, ženské kruhy, příroda a ticho jsou tou nejúčinnější medicínou pro mou ženskou duši. Ráda mé tělo při tanci pozoruji a vždy se divím, co za všemožné kreace vůbec dokáže.
Loona dance je o velmi jednoduchých pohybech, které nám tedy dávají jakousi “strukturu”, ale tím že je každá žena jedinečná a tančí svým osobitým způsobem, je nám dána volnost pohybu, která mi v dětsví tolik chyběla. 
Díky Loona Dance jsem našla směr, kterým si přeji se ve svém životě ubírat a probudila v sobě velkou touhu dělat něco smysluplného. Smysluplného a naplňujícího jak pro sebe sama, naši společnost, tak pro naši planetu Zemi.
Žijí v Německu a jsem moc ráda, že mohu nést pochodeň Loona Dance za hranice Česka a umožnit tak i německým ženám zažít tuto krásnou, mocnou a léčivou taneční meditaci. Mé motto je “Tanz zu Dir selbst” ("Protanči se sama k sobě").
Mým velkým přáním je, aby se více a více žen na světě pravidelně setkávalo v ženských kruzích a mohlo tak zažít tu obrovskou léčivou sílu ženkého kruhu a aby se ženské kruhy staly opět tradici našeho každodenního života.

Lekce Loona dance - Braunschweig, Německo

Kontakt: 
E:
michaela.macikova@gmail.com
W:
www.loonadance.de