CZ SK EN

Mgr. Katarína Bukovini

Katarina010.jpg

Akreditovaná lektorka Loona dance, pokročilost 2

Jmenuji se Katarina a jsem v první řadě žena, se vším co se za tímhle slovem skrývá.
Jsem matkou úžasného syna, manželkou, majitelkou několika pejsků. Mám velký respekt ke všemu živému i neživému. Ráda pracuji s bylinkami, ráda vařím, ráda tancuji a taky ráda trávím čas se svými přáteli. Jsem ale velice ráda i sama se sebou. Díky různým životním etapám, jsem se dostala až sama k sobě a začala se víc poznávat.
Velice mi pomohlo „Moudré podnikání žen“ u Lenky Papadakisové, pak jsem si udělala i kurz facilitátora, aneb průvodce poradního kruhu. Následně jsem se zapsala do školy Loona dance academy, jenom pro svou potřebu, abych zjistila, kdo jsem ze své ženské stránky nejvíce.
Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla dělat lektorku tance :-). Dokonce jsem stále tvrdila, že na to nemám a nechci to dělat :-) A tak jsem tady :-).

Tanec mě baví, baví mě i práce se ženami. Prohlubování ženskosti, na kterou zapomínáme, spolutvorba a podpora mezi námi. Také prohloubit v nás i lásku a respekt k mužům. Mám ráda, jak se vše krásně časem na lekcích propojí a mizí vzájemné soupeření mezi ženami. Ženy skrze sebe rozumí druhým a dokáží se respektovat každá, jaká je.

Nemám ráda nálepky ezoterička, nebo bohyně, případně víly a jiné přívlastky, které mi skutečně trhají uši. Již v dávných dobách se ženy společně potkávaly a měnily si mezi sebou své příběhy, prožitky, vzájemně se podporovaly. Skutečně v tom není nic ezoterického :-).

Jsme ženy a Loona dance je krásný prožitkový meditativní tanec.
Osobně mi tento tanec pomohl otevřít mnoho skrytých uliček mého nevědomí. Rozvinul mi mé ženství ve všech aspektech (kreativita, sexualita, divokost, vznešenost), ale také mi odkryl moji mužskou stránku. Díky konceptu Lucky Kupcové jsem našla svůj střed mezi mužským a ženským světem.
Ženské kruhy jsou pro mě forma sdílení příběhu, možnost poradit se v kruhu moudrých žen. Ráda dělám i smíšené kruhy s muži, které jsou velice inspirativní. Muži mají v sobě velice velkou hloubku a moudrost. Jsem pro to, aby se vzájemně mezi ženami a muži nebojovalo, ale rostl vzájemný respekt.

Co vše dělám?
akreditovaná lektorka Loona dance
facilitátorka poradních kruhů
majitelka a tvůrkyně projektu Ecopets
produktová manažerka/tvůrkyně několika produktů renomovaných značek
procesní auditorka
také bývalá ředitelka obchodních firem
nejmilovanější je ale práce a tvorba různých bylinných směsí, mastí a olejů

Lekce Loona dance - Beroun - Yogaway

Kontakt:
E:
katarina.bukovini@gmail.com
W:
www.ecopets.cz