CZ SK EN

Marie Lindovská

IMG_2786.jpeg

O mne:

Když jsem přišla poprvé k Lucii na seminář Eva a Lilith, během pár vteřin jsem věděla, že s touto ženou budu pracovat i v budoucnu a jedním seminářem to nekončí. Její osobnost se mnou nesmírně rezonovala. Tehdy jsem cítila, že „je se mnou něco špatně“. I když v mém životě bylo vše ve zdánlivém pořádku, necítila jsem se vůbec dobře. Jednoduše, necítila jsem se dobře sama se sebou. Nebyla jsem šťastná a navíc jsem se z téhle svojí věčné nespokojenosti neustále obviňovala. Dnes vím, že to bylo proto, že jsem nebyla v kontaktu sama se sebou, se svou duší, se svojí jemností, zranitelností, ženskou stránkou, se svými hlubokými touhami, se svými dary a talenty. Žila jsem silně svou mužskou polaritu. Byla jsem plná pocitů viny a nejistoty, kdo ve skutečnosti jsem. Byla jsem plná strachu ze selhání, přehnané zodpovědnosti a kritičnosti vůči sobě i ostatním. Měla jsem zavřené srdce plné bolesti a strachu z další bolesti.

Díky konceptu loona dance a systematickému vedení seminářů v rámci loona dance academy se mi podařilo spojit se s polaritami vnitřní ženy i vnitřního muže v sobě, najít mezi nimi rovnováhu, probudit naplno své talenty, uznat své silné stránky a vidět a integrovat ty slabé. Otevřela jsem se své ženskosti a síle v jemnosti, která ve mně už dávno byla, jen jsem ji neviděla a nedávala ji téměř žádný životní prostor.

Loona dance je pro mě jedinečným nástrojem pro všechny ženy, které se chtějí hluboce propojit samy se sebou, uzdravit svá vnitřní zranění, uvolnit se, pustit kontrolu, přestat posuzovat sebe i ostatní, otevřít se sebelásce a skrze spojení se sebou najít svou jedinečnost, kterou mohou dále rozvíjet v každodenním životě.

Je to příležitost spojit se se silou dalších žen a v bezpečí ženského kruhu nechat volně proudit své emoce takové, jaké jsou v přítomném okamžiku.

Bude mi ctí provázet touto taneční meditací i vás.

„Nacházím sebe uvnitř sebe.“

Lekce Loona dance:

Praha, Studio Loona

Kontakt:
E: marie.lindory@gmail.com
T: 605 896 896
Instagram: @marielindory
Facebook: facebook.com/marielindory