CZ SK EN

Kristýna Štosková- Radová

kristyna_radova.jpg


Akreditovaná lektorka Loona dance
Lektorka Komyo Reiki
Malířka mandal a energetických obrazů
Masérka

Vzdělání a kurzy:
UMPRUM – obor propagační grafika
Učitelka japonské linie reiki – Komyo reiki – Hyakuten Inamoto
Rekvalifikační masérský kurz, medová, breussova, reflexní masáž nohou
Lekce orientálního a afrického tance
Loona dance Academy – škola prožitkového tance, akreditované studium MŠMT, Lucie Kupcová

O mně:

Dalo by se říci, že jsem umělec. Hraji si s tvořivou energií, a to různými způsoby.
Hudba, tanec, tvorba, léčení, vše vnímám jako různé formy práce s energií. Než jsem na to přišla, musela jsem se všechny tyto disciplíny naučit. Pořád jsem ale nevěděla, co z toho je pro mne to nejdůležitější.
Byla jsem přesvědčená, že člověk se musí věnovat jen jedné věci a to té, ve které je nejlepší... a to byl veliký problém. Na své cestě jsem hledala a hledala, až nastal jakýsi průlom. Zjistila jsem, že se vše snažím nějak vymyslet a přestávám být ve své ženské přirozenosti. Najednou jsem zjistila, že vlastně neumím využít svůj potenciál, protože jsem se od sebe tak oddálila, že nevím, jaké to je, být sama sebou.
Abych se dostala zase zpátky k sobě, ke své ženskosti, tak jsem se vrátila k tanci. A tanec mne přivedl k Loona Dance. Dostal se mi do ruky nástroj, který krásně spojuje vše, co mne baví. Našla jsem spojující článek, kde mohu pracovat s tvůčí energií pomocí pohybu, zvuku i kresby a pomoci tak ženám, aby se i ony mohly spojit se svou ženskostí a rozvinout naplno svůj tvůrčí potenciál. Je třeba, abychom my ženy znovu obnovily toto spojení, a to je můj cíl, taková má mise.

Kontakt:
T: 774 962 834
E: kristyna.tanka@gmail.com
W: www.tanka.cz