CZ SK EN

Jovana Šilarová

Jovana.jpg

Akreditovaná lektorka Loona dance
Lekce Loona dance - bude aktualizováno
Projekt LDA - Oživená žena - rituál pro moji dělohu

O Jovaně:
Můj sen je podpořit ženu v nalezení sama sebe, své sebeúcty, vyrovnanosti, sebehodnoty a sebelásky.  Od roku 2003 jsem  hledala různé metody, jak toho dosáhnout, především sama u sebe. Prošla jsem si regresemi, meditacemi a metodou Cesty od Brandon Bays. Nyní jsem po ročním výcviku i lektorkou Loona dance, který mi dal další rozměr,  jak mohu ženy provést k jejich naplnění.
Jsem nadšená svojí prací a od doby, kdy jsem odešla z pevného zaměstnání, jsem si našla opravdový smysl života v rozdávání svých zkušeností nejen z terapií, tance, ale i z cestování stopem po Indonésii a pobytu v pralese. Mé zkušenosti jsou z mého života, co mi dal i vzal . Život je můj největší učitel a já se stále učím příjmat výzvy a překonávat je. 

V roce 2016 mi zjistili zhoubný nádor na čípku. Tato nemoc mne posunula zase o něco blíže k sobě. Musela jsem se v té době zamyslet, co mi chce tato nemoc sdělit, proč se u mne objevila a jak budu žít dál, pokud dostanu tu šanci. Začala jsem více meditovat a hledat, co si má duše přeje. Zjistila jsem, že jsem tu více pro druhé a na sebe stále nemám čas. Odkládám svá přání na neurčito a touhy zahrabávám pod koberec. Dlouho jsem toužila hrát divadlo, chodit na tanec, malovat a navrhovat opět šaty, které jsem si do té doby pouze malovala do sešitu. Na nic  z toho jsem stále neměla čas a tak se duše ozvala skrze tělo. Naštěstí jsem vše pochopila a začala si plnit svá přání a tužby. Přihlásila jsem se na intuitivní divadlo k Evě Elxe, na roční akademii Loona dance a jednoho dne začala i malovat na hedvábí a vytvořila ojedinělé hedvábné šaty se symboly, které podporují ženy na jejich cestě. Po necelém roce v Loona dance se mi změnil život, odešla jsem z práce a začala se svým vášním věnovat naplno. Tím co dělám, nepomáhám už jen ostatním, ale hlavně sama sobě, protože dělám, co mně baví a naplňuje. Každý den je nový, krásnější, plný dobrodružství a já si to užívám nejen v tanci, při malování, ale i v rodině.Ne nadarmo se říká: Pokud je žena šťastná a naplněná, tak i rodina je spokojená. A tak to je. 

Pojďte se se mnou podívat skrze tanec, kam Vás Vaše duše zavede, jakou máte esenci bytí a co Vám vaše vnitřní žena může sdělit.

Vzdělání a praxe:
Od roku 2004 vedu svoji soukromou terapeutickou praxi metodou Klíč k životu
Od roku 2007 jsem absolvovala několik seminářů u Evy Puklové a cestu na Madagaskar
Od  roku 2010 jsem certifikovaná výživová poradkyně
Od roku 2012 provádím terapií Cesta od Brandon Bays, kde jsem absolvovala celý terapeutický výcvik
Od roku 2013 jsem certifikovanou koučkou
V roce 2015 jsem procestovala sama stopem Indonésii a byla 3 týdny v pralese
Od listopadu 2016 navrhuji a maluji hedvábné šaty se záměrem pro ženy.
V roce 2017 Akreditovaná lektorka Loona dance
A nyní provádím ženy meditativním tancem Loona dance - 4 archetypů:  Panny, Matky, Čarodějky a Vědmy.  

Kontakt: 
E: jovaan@seznam.cz
W: www.jovaan.eu