CZ SK EN

Jaroslava Voleská

Jarka V.JPG Akreditovaná lektorka Loona dance, pokročilost 2

Motto:
„když žena tančí, oči všech jihnou a srdce se otvírají“
Akreditovaná lektorka Loona dance
Akreditovaná lektorka cvičební metody pilates

 
Praxe:
Vedení skupinového: cvičení metody pilates (15 let), 

Vedené večery pro ženy Loona Dance

Dosažené vzdělání a kurzy:
Střední škola ekonomická, SEŠ Chotěboř
Lektorka pilates (2010)
Taneční kurzy, kurzy jogy, prožitkové kurzy, sebevzdělávací a seberozvojové kurzy u mnoha lektorů.
Loona dance Academy – škola prožitkového tance, akreditované studium MŠMT, Lucie Kupcová (2016)

O Jarce:
Cítím se být ženou – jsem v krásném ženském těle a jsem ráda. Dnes si ženskost opravdu užívám a nebylo tomu dříve tak. Cítím se být matkou – svým dětem Kláře (18) a Kryštofovi (21), dcerou – svým rodičům Jaroslavě (70) a Jiřímu (69) Staňkovým, sestrou – svému bratru Jiřímu Staňkovi (47), kamarádkou – pro svou důvěřivou a kamarádskou povahu rychle navazuji přátelství, lektorkou – pro ty, kterým můžu předávat zkušenosti a ukazovat prakticky, jak  pracovat s vlastním tělem. Jak propojit mysl i tělo v jednoduchý a přitom účinný pohyb. Jím převážně vegetariánskou stravu. Ráda čtu a sleduji filmy. Ráda hraji společenské hry. Ráda se hýbu. Miluji tanec, plavání, běh, jízdu na kole, dlouhé procházky s fenkou Bellou atd. Mám ráda tvoření, pokud je na něj dostatek času např.: výroba z bylin (masti, oleje, čaje, soli), šití drobností, výroba svíček, výroba naušnic, kreslení, vyrábění s hlíny aj. Ze všeho nejraději mám přírodu a práce na zahrádce. Miluji růže.

V současné době vedu večery pro ženy, kde vnímám ženskou energii všech žen, jako celek, který nás spojuje i v běžném životě. Jen v Loona Dance si tuto energii více uvědomujeme a prožíváme úžasné pocity. Ty si můžeme vychutnat v ženském kruhu plném pochopení, bez posuzování ostatních lidí. Život je jen o nás, jak jej prožíváme a zde se může každá žena o sobě dozvědět mnohem více než při rutinních činnostech. A později si uvědomit své kvality. 
Tak jako já. Uvědomila jsem si, že mám organizační schopnosti a budím důvěru. Že dokážu lidem popsat pohyb tak, aby pochopili a provedli jej dle své fyzické konstituce co nejlépe. Že si můžu dovolit být zklamána i lidi zklamat. Protože pokud máme očekávání, můžeme být i zklamáni. Nic ve zlém. Věřím, že lidé jsou dobří. Poznala jsem to na svých cestách po Čechách i v cizích zemích. Miluji život a i přes některé nesnáze jsem tu ráda. Mám se ráda a spoustu věcí řeším jinak než dříve. Je tu spousta lidí, s kterými se již dlouhou dobu nesetkávám a stále jsou v mém srdci. Mám ráda knihu od Richarda Bacha: “Nikdo není daleko“. Tam se o tom píše, myslím.. 

Profesní historie:

2010 – současnost lektorka metody pilates
2016 – současnost lektorka večerů pro ženy Loona Dance


Kontakt:
E: jarka.loona@gmail.com
T: 731 474 953
FB stránka: Jarka Voleská
W: pilates.vysokemyto.cz; loonajarka.cz se vytváří