CZ SK EN

Ivana Prokešová

Já I..jpg

Akreditovaná lektorka Loona dance, pokročilost 2
O mně:

Jsem žena!K tomuto uvědomění  „Kdo je žena?“ jsem přišla hlavně díky Loona Dance. Na semináři, kde jsem se seznámila s Loona Dance jsem věděla od prvního okamžiku, že tudy vede má cesta. Cesta do sebe, ke své podstatě. A to byl krůček k mému rozhodnutí a nastoupení studia Loona Dance Academy. Během studia jsem si uvědomila, jak je důležitá pro ženu SEBELÁSKA a jedním z projevů sebelásky je tanec, TANEC SE SEBOU.

Jsem máma tří, již dospělých dětí a ty mi byli a jsou mým zrcadlem, díky kterému si stále uvědomuji, jak důležitá je role Ženy- Matky. Pokud žena, ať je nebo není matkou, nepřijala své ženství tak se vše projevuje ve vztazích v rodině, práci…a nakonec i na jejím zdraví. Díky tanci se žena dokáže uvolnit a tím pádem být sama v sobě a naslouchat tělu, intuici, svému srdci a kráčet po pravé cestě životem.

Na cestě životem mně doprovází manžel, který při mně stál i v těžkých chvílích, kdy má cesta k mému středu byla těžká. Velmi si jej za to vážím.

Tím, že jsem lektorkou LDA a mám možnost díky tanci promlouvat se ženami, vnímám, jak je tanec pro Ženu potřebný, uvolňující, radostný, posilující, obohacující……

A proto:
„Nalaď se tancem na tón své podstaty a probuď svůj vnitřní plamen.“

Na své sebepoznávací cestě jsem se také začala věnovat „Síle slova“ a vnímám krásnou a silnou propojenost myšlenky, slova a tance.

Je důležité jít ke svým kořenům a vzít si, neboť jsou nám dána, moudra našich předků a být v souladu sama se sebou.

Lekce Loona dance: Kyjov
Kontakt: T: +720 724 024 628, E: ivca.prokesova@seznam.cz