CZ SK EN

Eva Kramářová

Eva.jpg

Jsem především ženou a matkou dvou úžasných a krásných dětiček, dcery Karolíny a syna Michaela. Aktuálně jsem na rodičovské dovolené, kterou si velmi užívám. Před dětmi jsem pracovala v obchodním světě plném meetingů, prezentací, služebních cest a dress codů. Právě na rodičovské dovolené jsem úplně změnila svůj postoj a začala si plnit sny.

Mimo jiné jsem se rozhodla ke studiu Loona Dance Academy, což považují za jednoznačně nejlepší rozhodnutí v mém životě! Před tím, než jsem se stala matkou, jsem byla zaměřena spíš na kariéru a hlavně na výkon. Jenže jsem v tomto světě nebyla vůbec spokojená a byla jsem od sebe dost odpojená, od svých skutečných potřeb...

Loona Dance Academy mi přinesla velkou míru sebe - vědomí, najednou se na sebe dívám s mnohem větší láskou a pochopením. Jsem vděčná, že jsem se stala lektorkou Loona dance, který mě i naší společnosti přináší spoustu dobrého.

Nově vedu lekce Loona dance pro maminky s dětmi v šátku - speciální lekce MAMA LOONA DANCE právě začaly :-). 
Mým záměrem je provázet ženy k hlubšímu poznání sebe samé, poskytnout prostor pro relaxaci a radostné tančení pro maminky s miminky. 

Mama Loona Dance – Kolín

Kontakt:
E: ewka.kramarova@seznam.cz  
T: 774279546
W: http://mamaloonadance.webnode.cz/