CZ SK EN

Diana Novotná

LDA-seznam lektorek.jpg

Akreditovaná lektorka Loona dance, pokročilost 2

O mně:
Kosmetička, masérka a poradkyně v oblasti přírodní kosmetiky.
Matka, manželka, kamarádka, kolegyňka, psí panička.
Vyrůstala jsem v lesích na hájovně, rozvod rodičů mě zanesl do Prahy. Po třiceti letech žití ve velkoměstě jsme se s mužem odstěhovali zpět, do klidu venkova a i když mám na Prahu pracovní napojení, energii čerpám především v přírodě.

Celý můj dosavadní život směřoval k hledání čehosi, co mělo představovat štěstí. Průběžně jsem docházela k poznání, že hledám sama sebe, uvědomění a potřebu pocítit a procítit svou pradávnou podstatu a kořeny, lásku a vnitřní svobodu ženy.Má životní cesta hledání, poznávání a chápání sama sebe mě dovedla až k Loona dance. Náhle se vše propojilo, život začal nabývat nové podoby  a rozměry. Tanec i zpěv mě uvolňují, nabývám svou ztracenou sebe - jistotu a sebe - vědomí a zároveň toto vše s láskou předávám dál, dalším ženám, k jejich sebe- uvědomění, sebe- poznání a sebe - nalezení.

Jsem matkou dvou dospělých dětí, které se již vydaly svou vlastní cestou, jsem kosmetičkou a rádcem v celostní péči o krásu a o člověka, manželkou toho nejbáječnějšího muže, kterého mi Vesmír poslal, paničkou dvou vtipných psů "Velkého" a "Malého", jsem lektorkou tanců Loona dance, které mi díky setkávání se s dalšími ženami  otevírají další obzory a jsem především ženou, v celé její jednoduchosti, složitosti, originálnosti, citlivosti, kreativitě, otevřenosti, vnímavosti, laskavosti, náladovosti, cykličnosti, jasnozřivosti, tichosti, hlučnosti, zpěvnosti, marnivosti, plačtivosti, vtipnosti, hádavosti, v nekonečnosti....LIDSKOSTI.¨

Lekce Loona dance:

Studio Loona, Křížíkova 67, Praha 8 - Karlín

Jílové u Prahy a okolí

Kontakt:
T: 723 401 779
E: di.novotna@seznam.cz