CZ SK EN

Jana Klímová

jana k..jpg

Akreditovaná lektorka Loona dance, pokročilost 3, v praktickém výcviku rituálů v LDA

O mně:
Jmenuji se Jana a jsem inpirující, energická, jemná žena plná empatie s talentem probouzet v ženách jejich krásu, sílu, křehkost a opravdovost. 

Můj osobní příběh mě dovedl k potřebě porozumět žensví hlouběji. Začala jsem se v této oblasti vzdělávat, nejprve jako samouk čtením seberozvojových knih o ženství, velikou podporou pro mě byly a stále jsou moudré ženy, které mi přišly do života a staly se z nich mé kamarádky. Z jejich upřímného vyprávění, životních zkušeností a životního stylu čerpám stále inspiraci a odvahu měnit zaběhlé stereotypy a tvořit život, ze kterého se raduji a cítím hlubší smysl. Silnou a zásadní zkušeností pro mě byl domácí porod, kde jsem se opravdově setkala sama se sebou a přirozeně se mi rozplynuly některé iluze o nás ženách, které naše společnost podporuje a krmí. V nově nadechnuté důvěře jsem v sobě začala znovu probouzet a oživovat mé životní vášně, tanec a zpěv.

V letech 2016 - 2018 jsem se zabývala studiem tanečního konceptu Loona dance a setkala jsem se s inpirující a okouzlující ženou Lucií Kupcovou, která ve mě zažehla touhu po opravdovosti a autenticitě.

Začala jsem postupně hudbu a tanec vnímat jako nástroj sebepoznání a osobního rozvoje a rozhodla jsem se své poznání šířit k dalším ženám. "Aha" momenty, které jsem zažívala a zažívám u sebe a vidím je u žen, jsou pro mě vzrušující, jako kdybychom se my ženy znovu rodily. Znovu a znovu. A tak mě být taneční průvodkyní baví a vyživuje a zároveň léčí.

Velkým darem na mé cestě je partnerství s mužem, kterého miluji, vedle kterého kvetu a mohu si dovolit být ještě více ženská :-) a cítím jeho podporu i ve chvílích, kdy sama bloudím.

Lekce Loona dance:

- Velké Přílepy, San Cai Centrum 
- Praha, studio Loona 
                       
Kontakt:
E: janin.klimova@gmail.com
T: 725 955 574