CZ SK EN

2. ročník - pokročilé

LDA 2. studijní rok 
- 2.ročník - "druhák" je pro pokročilé, tj. pro absolventky výcviku LDA a sebepoznávacího programu 
Termíny: 4x denní seminář do roka -únor, červen, říjen, prosinec
Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha - Karlín - www.loona.cz

Vznikl zájem absolventek pokračovat dál a tak byl vytvořen další rok studia v méně intenzivní podobě na téma rozvoj Vědomého Já - pokračování cesty k Vědomí Já jsem.
Po absolvování ročního výcviku LD nebo sebepoznávacího programu lze pokračovat dál, není podmínkou. Nyní tímto druhákem provázím s radostí a zvědavostí potřetí tak, jak jsem právě připravena a je mi dáno.

Témata:
rozvíjení sebepozorování v pohybu i Tichu, prostřednictvím tance polarit, práce se svým stínem a světlem a rozvoj tvořivosti, kultivace ženských archetypů - od prožívání k pozorování své osobnosti a k pozorování svého prožívání, výuka Tance Luny, učení se v léčivém kruhu příběhů (medicinský sharing), učení - vědomé práce se záměrem, taneční koučing, metody očišťování se na 4 úrovních pro celistvou harmonizaci osobnosti a učení - příprava energetického prostoru/tvorba silového pole dle východní i západní spirituality, učení rituálů v každodennosti.

Záměr studia:
SEBE – VĚDOMÍ tj. Vědoma si sama sebe, cesta k pravému Já - zvýšit Vědomí sama sebe, přiblížit se ke svému středu z polarity plus či mínus, cítit a pozorovat svůj Střed (bytí ve středu) a odtud konat/ne - konat. Postupný rozvoj pozorovatele, tichého svědka - učení sebepozorování. V 1. ročníku byl rozvoj tzv. Shakti a nyní ve 2. ročníku Shiva a propojení.