CZ SK EN

Akce

Čt 05.03.2020
...taneční kroky, které ti změní život s Janou Klímovou. Dopřej si Loona dance jako rituál sebepéče.
Po 16.03.2020
Přijď a uvolni své tělo i mysl od napětí, v tanci se vše rozproudí. Svůj menstruační cyklus si protanči a dej všemu více radosti a lehkosti.
Čt 19.03.2020
Přednáška na téma dvojplamen, duchovní partneři, dvoupaprsci v reálném životě, partnerství jako cesta osobního rozvoje, rozvíjení potenciálu partnerství, svobodné tvůrčí partnerství. Jak to funguje v realitě a mnoho jiného vám poví Marcela Němcová, autorka knihy Dvojplamen v realitě. Z cyklu přednášek na téma Novodobá partnerství.

Pá 27.03.2020

Zájmový prožitkový kurz pro ženy na téma vědomé ženství, posílení ženských kvalit, primární prevence, regenerace a péče o dělohu a ženské orgány pohledem nejen Tao, psychosomatiky, bioenergetiky, inspirace pro péči o tělo ženy s Dianou Novotnou. Tento kurz je zároveň přípravný pro studium na Loona dance academy.

Ne 12.04.2020
Denní prožitkový seminář pro ženy s arteterapií a ženským tancem Loona dance. Provází Zuzana Kodymová a Lucie Loona.

Čt 16.04.2020

O vědomých vztazích trochu jinak - setkání s manželi a spirituálními průvodci Kushi a Nammem.
Z cyklu přednášek na téma Novodobé partnerství.

Čt 23.04.2020
Tančím, tedy jsem" aneb "Taneční a prožitkový večer pro dospělé ženy
Pá 24.04.2020

Prožitkový seminář pro ženy, který pomáhá především k pochopení a k přijetí sama sebe, k přijetí své světlé i stinné stránky, své bílé i černé, své hodné i zlé tváře. 

Út 19.05.2020
....aneb živé archetypy v nás. Přednáška astroložky a průvodkyně systemickými konstelacemi Liliany Fibigerové z cyklu přednášek na téma Novodobá partnerství. Poznáním těchto archetypů se více přibližujeme k vědomému partnerství.

Pá 22.05.2020
Zájmový prožitkový kurz pro ženy na téma vědomé ženství, posílení ženských kvalit, primární prevence, regenerace a péče o dělohu a ženské orgány pohledem nejen Tao, psychosomatiky, bioenergetiky, inspirace s Gabrielou Borskou. Tento kurz je zároveň přípravný pro studium na Loona dance academy.cz

St 17.06.2020

Nejsilnější transformační seminář pro ženy v přírodě na téma tvořivá síla v nás, důvěra a strach, intuice a záměr, v šamanském meditačním centru u Prahy, tentokrát také s rituálem Slunovratu.

Pá 11.09.2020

Akreditovaný MŠMT a rekvalifikační výcvik pro laickou veřejnost, pro terapeutky, taneční lektorky, cvičitelky, tanečnice. Roční studium tanečního konceptu Loona dance. 

Pá 25.09.2020

Prožitkový seminář pro ženy, muže - pro smíšenou skupinu lidí. Seminář pracující s archetypy Adam, Eva a Lilith - ženské a mužské energie v nás. Z cyklu Novodobá partnerství.